Little Heroes Jesle | Praha 5

V rodinném prostředí plném montessori pomůcek a hraček připravujeme malé hrdiny na život ve velkém světě. Náš program je bilingvní, děti od jednoho roku se tak mohou v období, kdy jsou jazykově nejvnímavější, seznámit i s jinou řečí, než je jejich mateřština. Rodiče mohou v případě zájmu využít v domě také sdíleného pracovního místa (cowork). Aktuálně probíhá stále zápis dětí.

ico-nursery-address

Kde nás najdete

U Blaženky 11
Praha 5
mapa
ico-nursery-person

Kontaktní osoba

Mgr. Michaela Blahovcová
605 367 182
heroes.praha5@jesleskolky.cz

ico-nursery-facebook

Facebook

Jak to u nás funguje?

Rytmus a denní řád jesliček dětem umožňuje bezpečně a svobodně objevovat svět.

Rozvrh

08:00–09:00 Příchod dětí, ranní zájmové aktivity
09:00–09:45 Montessori kruh
09:45–10:15 Hygiena, svačina
10:15–11:15 Pobyt venku za každého počasí
11:30–12:00 Hygiena, oběd
12:00–12:30 Odchod domů/příprava na odpočinek
12:30–13:30 Odpočinek
13:30–15:00 Hygiena, svačina, odpolední montessori aktivity, angličtina
15:00-17:00 Odpolední zájmové aktivity, odchod domů

Proč si vybrat právě naši skupinu?

  • Je nám blízká montessori pedagogika, kdy průvodci děti podporují v rozvíjení dovedností a poznávání světa.
  • Máme zázemí v cihlové vilce se zahradou, na které si hrajeme za každého počasí.
  • Nabízíme česko-anglické prostředí, v němž nám záleží na tom, co a jak se říká.
  • Dětem připravujeme kvalitní stravu.
  • Montesorri pedagogika

  • Domeček se zahradou

  • Česko-anglické prostředí

  • Respektující přístup

O vaše děti se starají

Mgr. Michaela Blahovcová ředitelka malých hrdinů
Jsem maminka dvou zvídavých kluků, díky kterým se mi neustále rozšiřují obzory. Montessori pedagogika mi ukázala, jak se opět vrátit k autentickému přístupu k dětem, jak přirozeně rozvíjet jejich schopnosti, jak podpořit jejich tvořivost a touhu se učit novým věcem. Předtím, než jsem vystudovala sociologii a stala se montessori průvodkyní, jsem několik let žila a pracovala v Anglii, kde jsem získala několik jazykových certifikátů. Výuka angličtiny se tak stala mou srdcovou záležitostí. A tak práce v Little Heroes je mým splněným snem, kde uplatním vše, co jsem se naučila a co mě naplňuje.
Nikola Císařovská chůva malých hrdinů
Po maturitě na střední škole a po studiu na jazykové škole jsem se rozhodla pečovat o děti v USA. Strávila jsem tak dva roky s dětmi, kterým jsem kromě volnočasového programu vytvářela i podmínky pro výuku českého jazyka, jelikož jejich maminka byla původem z Čech. Tato zkušenost mě utvrdila v tom, že se chci i nadále věnovat práci spojené s péčí o děti a dále se v tomto oboru rozvíjet. Little Heroes mě oslovili svým vzdělávacím programem a přístupem k dětem, proto jsem se rozhodla stát se chůvou malých hrdinů.
Veronika Brezani chůva malých hrdinů
Děti jsou pro mě parťáci, se kterými ráda tvořím a objevuji svět. Dříve jsem hlídala děti jako chůva v domácnostech, ale práce ve školce mému pohledu dodává další smysluplnější rozměr. Ve svém dalším studiu bych se ráda zaměřila na různé formy výuky, výchovy a přístupy k dětem. Angličtina je také mým velkým koníčkem a jsem ráda, že mohu děti během dne doprovázet v angličtině.
Jelena Zadniprjana chůva malých hrdinů
Narodila jsem se a vyrůstala v Rize, kde jsem vystudovala taneční konzervatoř. Od roku 2005 žiji v České republice a svůj profesní život věnuji práci s dětmi různého věku v tanečním oboru. Důležitým přínosem a velikým zážitkem v mé praxi byla výchova dcery. Poslední 4 roky jsem zajišťovala provoz soukromé mezinárodní školky, včetně výuky rytmiky a angličtiny. Získané dovednosti jsem doplnila rekvalifikačním kurzem pro chůvy. Podporuji stanovené principy montessori a chovám se k dětem, jako k osobnostem, které na cestě k objevování a poznávání potřebují respektujícího průvodce.
Olha Dobush hospodářka a zastupující chůva u malých hrdinů
Nabídku pečovat o dětskou skupinu, o prostředí kolem ní a o děti zde, jsem přijala s nadšením. Kromě péče o svého syna se také ve volném čase věnuji péči o děti ve folklorním souboru. Po studiu managementu na střední škole jsem vyhledávala spolupráci s ochotnickými divadly a folklórními soubory. Po přestěhování do České republiky jsem narazila na tvořivou ukrajinskou komunitu, kde jsem se mohla věnovat práci s dětmi a s organizováním tanečných a pěveckých kroužků. Jsem ráda, že se mohu i nadále v práci s dětmi a v tvoření s nimi realizovat.
Mgr. Michaela Nesměráková supervizorka montessori
Od malička jsem si přála být paní učitelkou a mít jednou svojí vlastní školku. To se mi splnilo a oblast předškolní pedagogiky se stala mým životním posláním. Pracovala jsem jako chůva, lektorka zájmových kroužků, učitelka, ředitelka i zřizovatelka vlastní mateřské školy. V dobách studií na vysoké škole jsem potkala montessori pedagogiku, která si mě naprosto získala pro svojí laskavost a jednoduchost. Absolvovala jsem český i mezinárodní Montessori kurz pro děti předškolního věku. Principy využívám každodenně při výchově vlastního syna, při práci s rodiči, týmy i řediteli školek a dětských skupin.
Děti jsou hrdinové svých příběhu

Jak to u nás vypadá?

Ke stažení

Vaše děti od zahájení docházky dělí už jen pár formalit. Vytiskněte si, prosím, přiložené dokumenty a doručte nám je. My zatím pro vaši dceru nebo syna připravíme překvapení na přivítanou.

Přijďte se k nám podívat!

Představu o tom, kdo jsme a jak to u nás funguje, už máte, úplně nejlepší by ale bylo, kdybyste se k nám přišli podívat. Atmosféru, která v našich dětských skupinách panuje, totiž musíte zažít. Ani ta nejlepší virtuální prohlídka totiž nenahradí osobní kontakt.

Tak snad brzy na viděnou…