Korálky jesle a školka | Praha

Naší snahou je, aby si ti nejmenší čas bez maminky a tatínka užili, a zároveň aby rodiče věděli, že jsou jejich děti v bezpečném a láskyplném prostředí. Dětem nabízíme dvojjazyčný česko-anglický program a rádi využíváme metodu „messy play“. Nejsme hlídací koutek, jsme profesionální zařízení pro děti od jednoho roku.

ico-nursery-address

Kde nás najdete

Bucharova 1314/8
Praha
mapa

ico-nursery-person

Kontaktní osoba

Jana Faltýnková
koralky@jesleskolky.cz
730 187 484

ico-nursery-facebook

Facebook

Jak to u nás funguje?

Rytmus a denní řád dětem umožňuje bezpečně a svobodně objevovat svět.

Rozvrh

08:00-09:00 Příchod dětí, ranní zájmové aktivity
09:00–09:30 1. „program dne“ – hudební/pohybové aktivity v angličtině
09:30 – 10:00 Hygiena, svačina
10:00–10:30 2. „program dne“ – výtvarné aktivity v angličtině
10:30–11:30 Pobyt venku/procházka
11:30–12:00 Hygiena, oběd
12:00–12:30 Odchod domů/příprava na odpočinek
12:30–14:30 Odpočinek
14:30–15:00 Hygiena, svačina
15:00-16:30 Odpolední zájmové aktivit, odchod domů

Proč si vybrat právě naši skupinu?

  • Denní program přizpůsobujeme potřebám těch nejmenších, kteří s dospělými za zády krok za krokem prozkoumávají terén.
  • Často si hrajeme v duchu „messy play“ a poznáváme svět všemi smysly.
  • Máme zázemí v moderních prostorách.
  • Naše bilingvní prostředí u dětí podporuje schopnost učit se cizí jazyk už jen tím, že jsou s ním v kontaktu.
  • Program messy play

  • Česko-anglické prostředí

  • Moderní prostory

  • Děti do jednoho roku

O vaše děti se starají

Jana Faltýnková korálková ředitelka a chůva
Jsem průvodkyní dětským světem v angličtině. V minulosti jsem pracovala ve školách ve Velké Británii, kde jsem podporovala děti se speciálními potřebami v učení a zlepšování sociálních dovedností. Mým úkolem bylo vytvářet pro ně prostředí, kde se jim dostane dostatek pozornosti i péče – což dělám dodnes. K dětem přistupuji s trpělivostí, láskou a soucitem.
Natálie Kovářová korálková chůva
Neustále mám kolem sebe děti. Vystudovala jsem obor sociální činnost a díky praxi jsem se už během studia dostala do školky nebo dětského domova. Dříve jsem také pracovala v dětském koutku a vedla kroužek vaření a keramiky. Dnes trénuju děti tancování a připravuju je na různé taneční soutěže. Práce v dětské skupině je moje každodenní radost.
Jana Poděbradská korálková chůva
Je mi ctí být součástí týmu, který se o děti stará s láskou, něhou a trpělivostí. Jsem nejen průvodkyní dětí, ale také instruktorkou aroma yin jógy a dětské jógy, takže moje úloha v naší skupince je jasná – společně se hýbeme. Určitě byste přitom nehádali, že jsem studovala potravinářství. Také jsem rok žila v Calgary. Ale o tom zase jindy.
Renata Jedličková korálková chůva
Jmenuji se Renata, práce s dětmi mě velice naplňuje, což považuji za velké štěstí. Jsem optimistická, trpělivá a kreativní. Ráda vidím svět dětskýma očima. Vždy mě děti něčím překvapí, mám ráda jejich upřímnost. Být průvodkyní dětí v dětské skupině je pro mě práce, která má poslání a smysl.
Yevhenia Tymschyshyn korálková chůva
Přijela jsem z Ukrajiny, kde momentálně studuju poslední ročník pedagogické fakulty se zaměřením na anglický jazyk a literaturu. Přátelé mi říkají „Ženja“. Děti jsou moje radost, proto jsem šťastná, že mám práci, kde jsou na prvním místě. Navíc s nimi můžu mluvit anglicky a zúročit tak svoje znalosti ze školy. Co víc bych si mohla přát?
Jana Dulková korálková chůva
Mám mnohaletou praxi učení angličtiny – jako paní učitelka jsem učila děti ve školce, ve škole i v odpoledních kroužcích. Práci s nimi si nesmírně užívám a často se jim věnuju i ve volném čase, kdy společně jezdíme na různé výlety. Děti jsou prostě nedílnou součástí mého života a je jedno, jestli je ráno nebo odpoledne, pondělí nebo neděle.
Irena Lukešová korálková chůva
Děti mě každý den inspirují a nabíjejí energií, práci v dětské skupince bych tak přirovnala ke splnění velkého snu. Chodím do práce s pocitem, že to, co dělám, má opravdu smysl. Baví mě učit děti nové věci a sledovat jejich vývoj a pokroky. Úsměvy na dětských tvářích opravdu dokážou udělat den jako korálek.
Tereza Habruňová korálková chůva
Po střední škole jsem několik měsíců hlídala děti v Anglii, poté učila 7 let v mateřské škole a přitom vystudovala vysokou školu pedagogickou. Nyní jsem na rodičovské dovolené se synem Tondou. Mezi mé záliby patří především hudba a sport, což se také snažím aplikovat při práci s dětmi. Nevyhýbám se ale ani jiným aktivitám, vždy podle zájmu a potřeb dětí.
I bez rodičů mohou mít děti den jako korálek.

Jak to u nás vypadá?

Ke stažení

Vaše děti od zahájení docházky dělí už jen pár formalit. Vytiskněte si, prosím, přiložené dokumenty a doručte nám je. My zatím pro vaši dceru nebo syna připravíme překvapení na přivítanou.

Přijďte se k nám podívat!

Představu o tom, kdo jsme a jak to u nás funguje, už máte, úplně nejlepší by ale bylo, kdybyste se k nám přišli podívat. Atmosféru, která v našich dětských skupinách panuje, totiž musíte zažít. Ani ta nejlepší virtuální prohlídka totiž nenahradí osobní kontakt.

Tak snad brzy na viděnou…