JIŘIČKY jesle | Horní Jirčany

Při všem, co děláme, bereme ohled na individualitu a tempo každého dítěte, jako skupinka ovšem směřujeme ke společnému cíli, kterým jsou samostatné, všestranné, kreativní a ohleduplné děti. Jsme tu, abychom těm nejmenším (od jednoho roku) pomáhali v rozletu.

ico-nursery-address

Kde nás najdete

Budějovická 703
Horní Jirčany
mapa

ico-nursery-person

Kontaktní osoba

Mgr. Barbora Doležalová
+420 777 272 296
jiricky@jesleskolky.cz

ico-nursery-facebook

Facebook

Jak to u nás funguje?

Snažíme se, aby náš denní program měl vyvážený poměr řízených a spontánních činností, aktivity a odpočinku.

Rozvrh

07:30-09:00 Příchod dětí, ranní aktivity
09:00–09:30 Ranní kruh: hudební/pohybové aktivity
09:30 – 10:00 Hygiena, svačina
10:00–10:30 Organizovaný program
10:00–11:30 Pobyt venku/procházka
11:30–12:00 Hygiena, oběd
12:00–12:30 Odchod domů/příprava na odpočinek
12:30–14:30 Odpočinek
14:30–15:00 Hygiena, svačina
15:00-16:30 Odpolední aktivity, odchod domů

Proč si vybrat právě naši skupinu?

 • Vytváříme rodinné prostředí, v němž je všem mláďátkům dobře.
 • Nabízíme nevšední zážitky i za branou jeslí – třeba v divadle nebo na policejní stanici.
 • Naši vilku se zahradou si děti zamilují na první pohled.
 • Učíme angličtinu hravou formou.
 • Domeček se zahradou

 • Bohatý program

 • Angličtina

 • Individuální přístup

O vaše děti se starají

Mgr. Barbora Doležalová ředitelka a chůva jiřiček
Děti jsou pro mě hnacím motorem. Učí mě trpělivosti a ukazují mi svět z jiného úhlu pohledu. Vystudovala jsem speciální pedagogiku, mám státnice z logopedie a desetiletou pedagogickou praxi. Nejbohatší zkušenosti jsem ale získala díky svým dcerám, které se snažím vychovávat jako „parťáky“. Vzdělávání obecně vnímám jako celoživotní proces a sama si stále snažím rozšiřovat obzory.
Alena Dudíková chůva jiřiček
K tomu, abych se stala chůvou, mě motivovaly vlastní děti, se kterými ráda trávím čas a věnuju se jim. Ano, děti jsou sice zodpovědnost, ale radostná zodpovědnost. Nikdy mě nepřestane fascinovat, kolik dovedností se mohou naučit třeba jen formou nápodoby nebo hry. Každý den jsem tu svědkem nějakého důležitého pokroku.
Adéla Šifaldová chůva jiřiček
Jsem studentka obchodní školy, která zbožňuje děti. Prošla jsem kurzem Chůva pro děti do zahájení školní docházky, byla jsem dlouhou dobu součástí dětské montessori skupiny a příležitostně hlídám děti v rodinách. V minulosti jsem trénovala holčičky ve věku 4-12 let sportovní aerobic. Když zrovna nejsem s dětmi, cestuju, sportuju a baví mě móda.
Denisa Fišerová chůva jiřiček
Pracovat s dětmi, starat se o ně a podílet se na jejich vývoji je něco krásného. Pedagogickou školu jsem vystudovala proto, abych toho všeho mohla být součástí. Ať už jsem v minulosti pracovala kdekoliv a s kýmkoliv, bylo na mé práci úžasné, kolik dětí rozdílných věkem, zdravím či chováním jsem díky tomu poznala. Rozzářené dětské oči a úsměvy jsou pro mě stále tou nejlepší odměnou za práci.
Iveta Mack Pánková chůva jiřiček
Mám zkušenosti s péčí o děti jak v rodinách, tak v dětských skupinách. V dětském kolektivu jsem vždy pracovala s principy montessori pedagogiky, které využívám i u nás v Jiřičkách. Svou práci vnímám jako poslání. Energii chodím spolu se svými pejsky načerpat do přírody a odjakživa také ráda cestuju.
Poznáváme svět z té nejvěrnější perspektivy.

Jak to u nás vypadá?

Ke stažení

Vaše děti od zahájení docházky dělí už jen pár formalit. Vytiskněte si, prosím, přiložené dokumenty a doručte nám je. My zatím pro vaši dceru nebo syna připravíme překvapení na přivítanou.

Přijďte se k nám podívat!

Představu o tom, kdo jsme a jak to u nás funguje, už máte, úplně nejlepší by ale bylo, kdybyste se k nám přišli podívat. Atmosféru, která v našich dětských skupinách panuje, totiž musíte zažít. Ani ta nejlepší virtuální prohlídka totiž nenahradí osobní kontakt.

Tak snad brzy na viděnou…

  Zahrada Svět Jiřiček

  Cílem projektu je vytvořit přírodní zahradu, která bude inspirativním prostředím dětem i dospělým. Díky zahradě se snažíme zvyšovat environmentální povědomí dětí i ovlivníme jejich postoje k přírodě. Sestavením vhodných prvků přispějeme ke zlepšení klimatických podmínek a zadržování vody v krajině. Také navýšíme množství času, které děti tráví obklopeny zahradou a naplno využijeme edukativní potenciál tohoto prostoru. Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.