Little Heroes Jesle | Praha 4

V rodinném prostředí plném montessori pomůcek a hraček připravujeme malé hrdiny na život ve velkém světě. Náš program je bilingvní, děti od jednoho roku se tak mohou v období, kdy jsou jazykově nejvnímavější, seznámit i s jinou řečí, než je jejich mateřština.

ico-nursery-address

Kde nás najdete

Na Podkovce 20
Praha 4, Podolí
mapa
ico-nursery-person

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Varbanovová
608 639 950
littleheroes@jesleskolky.cz

ico-nursery-facebook

Facebook

Jak to u nás funguje?

Rytmus a denní řád jesliček dětem umožňuje bezpečně a svobodně objevovat svět.

Rozvrh

08:00–09:00 Příchod dětí, ranní zájmové aktivity
09:00–09:45 Montessori kruh
09:45–10:15 Hygiena, svačina
10:15–11:15 Pobyt venku za každého počasí
11:30–12:00 Hygiena, oběd
12:00–12:30 Odchod domů/příprava na odpočinek
12:30–13:30 Odpočinek
13:30–15:00 Hygiena, svačina, odpolední montessori aktivity, angličtina
15:00-17:00 Odpolední zájmové aktivity, odchod domů

Proč si vybrat právě naši skupinu?

  • Je nám blízká montessori pedagogika, kdy průvodci děti podporují v rozvíjení dovedností a poznávání světa.
  • Máme zázemí v cihlové vilce se zahradou, na které si hrajeme za každého počasí.
  • Nabízíme česko-anglické prostředí, v němž nám záleží na tom, co a jak se říká.
  • Dětem připravujeme kvalitní biostravu.
  • Montesorri pedagogika

  • Domeček se zahradou

  • Česko-anglické prostředí

  • Respektující přístup

O vaše děti se starají

Ing. Ivana Varbanovová ředitelka malých hrdinů
Montessori přístup mě nadchnul, takže jsem opustila původní profesi a začala se věnovat dětem, pro které u nás vytváříme prostředí plné zajímavých podnětů. Ctíme individualitu malých hrdinů a s průvodci za zády necháváme zrát jejich osobnosti. Přirozeně je podporujeme ve vzájemné komunikaci, spolupráci a samostatnosti. Jako maminka dvou dětí vím, jak je to důležité.
Renáta Longauerová chůva malých hrdinů
Učitelství a práce s dětmi je součástí naší rodinné tradice. Maminka i babička byly učitelky, odmala mě tak lákalo jít v jejich stopách. Pracovala jsem ve Velké Británii v jeslích i v zařízení pro děti s mentálním postižením a autismem. Vystudovala jsem Karlovu univerzitu a jsem opravdu šťastná, že mám práci, ve které mohu propojit svou lásku k dětem i k cizím jazykům.
Nela Sharaby chůva malých hrdinů
Můj příběh je dost nevšední. Původně jsem na ČVUT vystudovala Design, mé další kroky ale vedly do Izraele, kde jsem se učila hebrejský jazyk a pracovala v soukromých školkách v Tel Avivu jako anglicky hovořící chůva se specializací na výtvarku. Po návratu do ČR jsem měla jasno, že chci u dětí zůstat. Ráda s nimi trávím čas a rozvíjím jejich dovednosti a kreativitu.
Eva Šámalová chůva malých hrdinů
Po studiu na ČVUT jsem svou původní profesi vyměnila za tvůrčí práci v interiérovém designu. Zároveň mě stále více přitahovala kreativní práce s malými dětmi. Jako příležitostná chůva jsem se mnoho let věnovala dětem v českých i bilingvních rodinách a Montessori přístup si mě získal. V mateřské roli jsem pochopila, jak důležité a krásné je pootočit tajemným klíčem a probouzet zájem dřímající v dětské duši. A to jakoukoli formou pozitivní účasti. Povzbuzením, útěchou, láskou a úctou vůči ostatním.
Kateřina Haubová chůva malých hrdinů
Práce s dětmi mě provází celý život. Mamka pracuje s žáky se speciálními potřebami a starší brácha trénuje děti tenis. Od 15 let jsem s ním jezdila na sportovní tábory a pomáhala mu na příměstských kempech. Hlídala jsem děti známým a pracovala jsem při škole jako soukromá chůva. Po gymnáziu jsem vystudovala obor speciální pedagogika. Jsem moc vděčná, že dělám práci, která mě baví a mohu každý den dětem pomáhat rozvíjet jejich individualitu a jedinečnost. 
Každý se může cítit jako hrdina

Jak to u nás vypadá?

Ke stažení

Vaše děti od zahájení docházky dělí už jen pár formalit. Vytiskněte si, prosím, přiložené dokumenty a doručte nám je. My zatím pro vaši dceru nebo syna připravíme překvapení na přivítanou.

Přijďte se k nám podívat!

Představu o tom, kdo jsme a jak to u nás funguje, už máte, úplně nejlepší by ale bylo, kdybyste se k nám přišli podívat. Atmosféru, která v našich dětských skupinách panuje, totiž musíte zažít. Ani ta nejlepší virtuální prohlídka totiž nenahradí osobní kontakt.

Tak snad brzy na viděnou…