Little Heroes Jesle | Praha 4

V rodinném prostředí plném montessori pomůcek a hraček připravujeme malé hrdiny na život ve velkém světě. Náš program je bilingvní, děti od jednoho roku se tak mohou v období, kdy jsou jazykově nejvnímavější, seznámit i s jinou řečí, než je jejich mateřština.

ico-nursery-address

Kde nás najdete

Na Podkovce 20
Praha 4, Podolí
mapa
ico-nursery-person

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Varbanovová
608 639 950
littleheroes@jesleskolky.cz

ico-nursery-facebook

Facebook

Jak to u nás funguje?

Rytmus a denní řád jesliček dětem umožňuje bezpečně a svobodně objevovat svět.

Rozvrh

08:00–09:00 Příchod dětí, ranní zájmové aktivity
09:00–09:45 Montessori kruh
09:45–10:15 Hygiena, svačina
10:15–11:15 Pobyt venku za každého počasí
11:30–12:00 Hygiena, oběd
12:00–12:30 Odchod domů/příprava na odpočinek
12:30–13:30 Odpočinek
13:30–15:00 Hygiena, svačina, odpolední montessori aktivity, angličtina
15:00-17:00 Odpolední zájmové aktivity, odchod domů

Proč si vybrat právě naši skupinu?

  • Je nám blízká montessori pedagogika, kdy průvodci děti podporují v rozvíjení dovedností a poznávání světa.
  • Máme zázemí v cihlové vilce se zahradou, na které si hrajeme za každého počasí.
  • Nabízíme česko-anglické prostředí, v němž nám záleží na tom, co a jak se říká.
  • Dětem připravujeme kvalitní biostravu.
  • Montesorri pedagogika

  • Domeček se zahradou

  • Česko-anglické prostředí

  • Respektující přístup

O vaše děti se starají

Ing. Ivana Varbanovová ředitelka malých hrdinů
Montessori přístup mě nadchnul, takže jsem opustila původní profesi a začala se věnovat dětem, pro které u nás vytváříme prostředí plné zajímavých podnětů. Ctíme individualitu malých hrdinů a s průvodci za zády necháváme zrát jejich osobnosti. Přirozeně je podporujeme ve vzájemné komunikaci, spolupráci a samostatnosti. Jako maminka dvou dětí vím, jak je to důležité.
Renáta Longauerová chůva malých hrdinů
Učitelství a práce s dětmi je součástí naší rodinné tradice. Maminka i babička byly učitelky, odmala mě tak lákalo jít v jejich stopách. Pracovala jsem ve Velké Británii v jeslích i v zařízení pro děti s mentálním postižením a autismem. Vystudovala jsem Karlovu univerzitu a jsem opravdu šťastná, že mám práci, ve které mohu propojit svou lásku k dětem i k cizím jazykům.
Eva Šámalová chůva malých hrdinů
Po studiu na ČVUT jsem svou původní profesi vyměnila za tvůrčí práci v interiérovém designu. Zároveň mě stále více přitahovala kreativní práce s malými dětmi. Jako příležitostná chůva jsem se mnoho let věnovala dětem v českých i bilingvních rodinách a Montessori přístup si mě získal. V mateřské roli jsem pochopila, jak důležité a krásné je pootočit tajemným klíčem a probouzet zájem dřímající v dětské duši. A to jakoukoli formou pozitivní účasti. Povzbuzením, útěchou, láskou a úctou vůči ostatním.
Kateřina Haubová chůva malých hrdinů
Práce s dětmi mě provází celým životem. Maminka pracuje s žáky se speciálními potřebami a starší bratr trénuje s dětmi tenis. Od patnácti let jsem s ním jezdila na sportovní tábory a pomáhala mu s radostí na příměstských kempech. Po gymnáziu jsem vystudovala obor speciální pedagogika. Při studiu jsem hlídala děti v rodinách jako soukromá chůva. Jsem moc vděčná, že dělám práci, která mě baví a mohu každý den dětem pomáhat rozvíjet jejich individualitu a jedinečnost. 
Každý se může cítit jako hrdina

Jak to u nás vypadá?

Ke stažení

Vaše děti od zahájení docházky dělí už jen pár formalit. Vytiskněte si, prosím, přiložené dokumenty a doručte nám je. My zatím pro vaši dceru nebo syna připravíme překvapení na přivítanou.

Přijďte se k nám podívat!

Představu o tom, kdo jsme a jak to u nás funguje, už máte, úplně nejlepší by ale bylo, kdybyste se k nám přišli podívat. Atmosféru, která v našich dětských skupinách panuje, totiž musíte zažít. Ani ta nejlepší virtuální prohlídka totiž nenahradí osobní kontakt.

Tak snad brzy na viděnou…