Jesle Little Heroes Praha

Připravujeme malé hrdiny do velkého světa.

Dětská skupina Jesle a školka Little Heroes se nachází v krásné lokalitě pražského Podolí v rodinném domě. Je zaměřena na Montessori pedagogiku, respektující přístup a angličtinu.

Pedagogika Marie Montessori

Prostředí Montessori jeslí je přizpůsobené práci dětí od jednoho roku. Pomůcky podporují u dětí samostatnost, soustředění, chuť něco zkoušet a objevovat zákonitosti. Hodně jsou spjaté s realitou – ve cvičeních praktického života si děti především chystají svačinu (loupou, krájí, mažou, nalévají atd.) a učí se péči o vlastní osobu a o prostředí. Dále podporujeme a tříbíme jejich smyslové vnímání a chystáme aktivity „šité na míru“ jejich zájmu a senzitivním obdobím. Věnujeme se také tvořivým aktivitám, společně zpíváme a tancujeme.

Bilingvní prostředí

Prostředí v němž se bude dobře cítit dítě, které neumí česky a naopak dítě z české rodiny si osvojí angličtinu. Naše děti jsou ve fázi senzitivního vývoje a nasávají všechny nové podněty, informace a znalosti jako houby.

Jak dětské skupiny vypadají?

  • připravené a bezpečné prostředí adekvátní věku dětí
  • práce dle principů Montessori pedagogiky
  • dostatečný čas na volný pohyb venku – vlastní zahrada součástí domu
  • vlídný a respektující přístup k dětem, metodika Respektovat a být respektován
  • program Montessori a angličtiny v ceně školkovného
  • školkovné si můžete daňově uplatnit
  • pedagogická práce podle plánu výchovy a péče
  • zdravý jídelníček
  • laskavý a mateřský přístup
  • ceník ke stažení zde

Podpora z Evropské unie

Dětská skupina je spolufinancována z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. Cílem projektu Dětská skupina Family and Job Praha je podpořit rodiče malých dětí v jejich zapojení na trh práce.

Kde nás najdete

Na Podkovce 20
Praha 4, Podolí

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Varbanovová
ivana.varbanovova@gmail.com
608 639 950

O vaše děti se starají

Zuzana Vegrichtová
Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra. Vždy mě lákala práce s dětmi a tak jednoho dne jsem se rozhodla si splnit svůj pracovní sen a nastoupila jsem do jesliček. Tato práce mne velice naplňuje a nabíjí. Není nic krásnějšího než spokojený dětský úsměv, který vypoví úplně vše. Ráda děti učím novým věcem formou hry a prozkoumáváním. S dětmi také cvičím a učím je k lásce k pohybu, jelikož jsem sama aktivní sportovec. Vše přizpůsobuji jejich věku a možnostem. Těším se z každého jejich sebemenšího úspěchu. Moje motto: "NIC NENÍ NEMOŽNÉ."
Terezie Zachariášová
Vystudovala jsem Střední odbornou školu služeb Kavčí hory s oborem sociální činnost. Během studia jsem absolvovala nespočet praxí a posbírala tak mnoho zkušeností. Vyzkoušela jsem si díky tomu práci v integračních centrech, s dětmi zdravotně postiženými a ve státních školkách. Dokonce mám praxi i v domově seniorů. Zjistila jsem, že práce s dětmi je to, co mě naplňuje, baví a dává pocit úžasu, když se každý den mění dítě před očima díky novým zkušenostem a dovednostem. Pracovala jsem jako učitelka v jesličkách, kde jsem se starala o děti od 6 měsíců do 2 let. Jsem akční typ. Miluji sport a ve volném čase se věnuji tenisu, fitness a plavání. Těší mě s dětmi tvořit zábavnou formou, hrou a muzikou. Řídím se mottem: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY.