Jesle a školka Korálky

Jesle a školka ve výstavbě - plánované otevření srpen 2020.

Dětská skupina Jesle a školka Korálky se bude nacházet v Praze 13 přímo v přízemí Coral Office Parku, budova D. Tato dětská skupina je koncipována jako firemní. I vy můžete oslovit nás a my vašeho zaměstnavatele, jedná se jen o smluvní rezervaci místa pro Vaše děťátko.

Nová dětská skupina je v přípravách – plánované otevření je 3.8. 2020. Zarezervujte si svoje místo již nyní – aktuálně probíhá stále ZÁPIS DĚTÍ ! Přijímáme děti již od 1 roku.

V záložce ke stažení, naleznete přihlášku, která umožní Vaší ratolest zapsat k nám do školičky. Stačí, když ji naskenovanou nebo vyfocenou zašlete na náš email, a my vás budeme kontaktovat. V případě dotazů můžete volat kdykoliv i Vy nám.

Naší prioritou je vytvořit dětem takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zvládnou odloučení od maminek a tatínků a také podpořit jejich všestranný rozvij. Pro děti je nachystáno množství her a zajímavých aktivit, pomocí kterých budou zábavnou formou poznávat nové věci. I výuka angličtiny bude probíhat hravou formou.

V dětské skupině budou dvě moderně vybavené třídy celkem pro 36 dětí. O děti budou pečovat chůvy s odpovídající kvalifikací a laskavým přístupem. Každá chůva se bude starat maximálně o 6 dětí, aby bylo zachováno rodinné prostředí, na kterém si velmi zakládáme. Díky dotaci připravujeme zvýhodněné školkovné, které můžete uplatnit jako slevu na dani.

Při výběru vybavení a hraček je sledována především zdravotní nezávadnost, přínos pro rozvoj dětí a v neposlední řadě je výběr ovlivněn znalostí dětské dušičky a dětských přání. Vždyť k čemu by nám byla všechna nej nej, pokud by se tam dětem nelíbilo?

Dětem bude připravován zdravý jídelníček, těšíme se na společné akce pro rodiny s dětmi, hodiny angličtiny a další aktivity přizpůsobené věku a prostředí.

Prázdninová školka zdarma

A jeden bonus pro zájemce!!! Již v srpnu můžete využít školku, a to zdarma! Prázdninová školka tak bude ideální příležitost pro děti seznámit se s novým prostředím, novými kamarády, ale hlavně projít si adaptačním obdobím ještě před začátkem školního roku. Bližší informace níže v galerii.

Den otevřených dveří 29.7. celý den (8:00-17:00)

Pokud si chcete připravovanou školičku prohlédnout, zjistit více informací, seznámit se s tetami (chůvami) – máte právě jedinečnou možnost v tento den. Budeme se na Vás těšit.

Kde nás najdete

Coral Office Park
budova D
Bucharova 1314/8
Praha 13

Kontaktní osoba

Ing. Martina Tesaříková
tesarikova.m@email.cz
775 020 396

O vaše děti se starají

Ing. Kateřina Šeferová - ředitelka
Vystudovala jsem vysokou školu ekonomickou, ale zájem o rozvoj dětí mě přivedl až sem do Korálků. Mám ráda dětský smích a těší mě vytvářet prostředí, ve kterém se děti cítí šťastné a spokojené a mohou se rozvíjet. Mojí snahou je vést děti k samostatnosti a sebedůvěře. Mám dvě již dospělé děti, na které mohu být pyšná. A protože mám zkušenosti, které dál rozvíjím a doplňuji o poznatky z oblasti psychologie a psychomotorického vývoje, tak se snažím toto vše předávat dál a pomáhat tak rodičům s malými dětmi při jejich výchově a rozvoji.
Gabriela Králíčková - pečující osoba
Práce s dětmi mě bavila od malička. Vychovala jsem dvě děti a mám šest vnoučat, takže velké zkušenosti s výchovou dětí mám i z osobního života. Jsem mimo jiné profesionální chůva. V předešlé době jsem hlídala soukromě děti ve věku od 6 týdnů do 3 let a následně pracovala v dětské skupině. Baví mě práce s dětmi a ráda s nimi trávím čas. Chci dětem předávat dovednosti, které jim nenásilnou hravou formou pomohou rozvíjet svou fantazii, tvořivost a vést je k samostatnosti. Důležitý přitom je individuální přístup ke každému dítěti včetně rozvoje jazykových a komunikativních schopností a dovedností. Práce s dětmi je můj koníček a naplňuje mé poslání, které nyní mohu opět realizovat v nové dětské skupině Korálky.