Jesle a školka Korálky

Moderní česko - anglické prostředí pro děti od 6 měsíců

Jesle a školka Korálky se nachází v Praze 13 přímo v přízemí Coral Office Parku, budova D.

Přijímáme děti od 6 měsíců do 4 let – aktuálně probíhá zápis

Nejsme místo, kde se jen pohlídají děti, ale jsme profesionální a laskavý tým, zaměřující se na podporu a rozvoj mysli a fyzickou obratnost prostřednictvím Montessori pedagogiky. Nabízíme dětem bohatý program plný aktivit.

Moderně zrekonstruované prostory, nabízející bezpečné a klidné prostředí, udržované naším zkušeným týmem skvělých pečujících osob, jsou přizpůsobeny potřebám těch nejmenších z nás od 6 měsíců do 4 let. Třídy jsou vybaveny tak, aby poskytly perfektní podmínky pro děti, aby prozkoumaly, objevily a staly se šťastnými a sebevědomými osobnostmi.

Plán výchovy a péče

Program je zaměřen na adaptaci dítěte v prostředí dětské komunity, na zvládnutí sebeobsluhy, rozvoj jazyka, pohybu a jemné motoriky.

Nabídka vynikajícího vybavení Montessori Nursery pro děti ve věku od 6 měsíců do 4 let. Vaše děti u nás najdou bohatý program aktivit, které je budou nejen bavit, ale i rozvíjet. Jsme přesvědčeni, že se děti budou do našich jesliček těšit.

Celý program probíhá česko-anglicky.

Korálky vám a vašim dětem nabízí:

 • zkušený tým profesionálních chův s adekvátním vzděláním pro tuto práci,
 • respektující a individuální přístup,
 • dvojjazyčné česko – anglické prostředí,
 • všestranný rozvoj potenciálu každého dítěte,
 • třídy vybavené v duchu Montessori prostředí, pomůcky uzpůsobené pro daný věk dítěte,
 • maximální počet dětí na 2 dospělé osoby je 12, z toho 1 anglicky mluvící.

Pokud stále váháte, zda se pro Korálky rozhodnout. Srdečně Vás zveme na osobní prohlídku. Rádi Vám prostory ukážeme a odpovíme na Vaše dotazy.

Návštěvní dny lze telefonicky domluvit na telefonním čísle: 775 020 396, nebo emailu: koralky@jesleskolky.cz

Struktura a kapacita našeho zařízení

Naše zařízení má dvě třídy, jedna o kapacitě 24 dětí je koncipována jako podniková dětská skupina a je určena našim zaměstnancům a zaměstnancům partnerských firem, díky dotacím z EU je proto v této třídě nabízeno zvýhodněné školkovné.

Druhá třída má kapacitu 10 dětí a je provozována jako jesle pro veřejnost.

Možnost docházky je na dopoledne nebo celý den, máte možnost výběru navštěvovat Korálky také 2,3,4x v týdnu. Záleží na vašich potřebách a osobní domluvě.

ZÁPIS PROBÍHÁ CELÝ ROK do naplnění kapacity.

Provozní doba a režim dne

Provozní doba je 8:00 – 17:00 každý všední den.

 • 8:00-9:00 / příchod dětí, volná hra
 • 9:00-9:30 / 1. program dne – hudební, pohybová výchova
 • 9:30-10:00 / hygiena, svačina
 • 10:00-10:30 / 2. program dne – výtvarná činnost
 • 10:30-11:30 / pobyt venku, procházka
 • 11:30-12:00 / hygiena, oběd
 • 12:00-12:30 / odchod domů, příprava na odpočinek
 • 12:30-14:30 / odpočinek
 • 14:30-15:00 / hygiena, svačina
 • 15:30-16:00 / 3. program dne – hry s angličtinou
 • 16:00-17:00 / volná hra, odchod domů

Navštivte náš Facebook nebo si domluvte schůzku a přijďte se podívat!

Stravování

Zdravé stravování zajišťuje společnost Ekolandia, jejich cílem je vytvářet pokrmy nejen zdravé, ale aby dětem chutnaly. Vaří z čerstvých surovin bez dochucovadel. V dětství se formuje a utváří imunitní systém, který je klíčový v boji s nemocemi a alergiemi po celý život. Jsme rádi, že můžeme zajistit ideální stravování pro podporu jejich zdraví.

Podpora z Evropské unie

Dětská skupina je spolufinancována z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. Cílem projektu podniková dětská skupina Jesle a školka Korálky je podpořit rodiče malých dětí v jejich zapojení na trh práce.

Jesle a školka Korálky (reg. číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/18_133/0014369):
otevřena 14.9.2020

Kde nás najdete

Coral Office Park
budova D
Bucharova 1314/8
Praha 13

Kontaktní osoba

Ing. Martina Tesaříková
koralky@jesleskolky.cz
775 020 396

O vaše děti se starají

Gabriela Kašková - pečující osoba
Coby nejstarší dítě v rodině jsem se s péčí o malé sourozence setkávala již od svých sedmi let. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, obor dětská sestra, dva roky pracovala v porodnici a následně v dětské ambulanci. Více než zdravotnictví mě však stále lákala pedagogika a psychologie, proto jsem se později ještě vrátila do školy a vystudovala speciální pedagogiku, obor vychovatelství. Mám dvě již téměř dospělé děti a jako chůva působím víc než 20 let. Dětský svět je má srdcová záležitost, mám ráda spontánnost, touhu poznávat a tvořit, kterou děti přirozeně mají. Baví mě objevovat jejich dary, poznávat jedinečnost každého z nich a jsem vděčná, že je mohu alespoň na kousku jejich cesty životem provázet.
Gabriela Králíčková - pečující osoba
Práce s dětmi mě bavila od malička. Vychovala jsem dvě děti a mám šest vnoučat, takže velké zkušenosti s výchovou dětí mám i z osobního života. Jsem mimo jiné profesionální chůva. V předešlé době jsem hlídala soukromě děti ve věku od 6 týdnů do 3 let a následně pracovala v dětské skupině. Baví mě práce s dětmi a ráda s nimi trávím čas. Chci dětem předávat dovednosti, které jim nenásilnou hravou formou pomohou rozvíjet svou fantazii, tvořivost a vést je k samostatnosti. Důležitý přitom je individuální přístup ke každému dítěti včetně rozvoje jazykových a komunikativních schopností a dovedností. Práce s dětmi je můj koníček a naplňuje mé poslání, které nyní mohu opět realizovat v nové dětské skupině Korálky.
Marcela Kozáková - pečující osoba
Vystudovala jsem VŠE v Praze, ale po letech práce v kanceláři jsem se rozhodla pro změnu a láska k dětem mě přivedla do FOD Klokánek a SOS dětské vesničky. Po absolvování kurzu profesionální chůvy jsem pečovala o děti v rodinách. Dětský svět mě inspiruje a formou hry ráda pomáhám dětem objevovat po malých krůčcích život. Svět fantazie a pohled na svět očima dětí je to, proč tak ráda pracuji s dětmi. Je pro mne radostí s nimi být.
Jana Faltýnková - pečující osoba
Jmenuji se Jana a jsem průvodkyní dětským světem v angličtině. K dětem přistupuji s obrovskou trpělivostí, láskou a soucitem. Ve Velké Británii jsem ve školách podporovala děti a mládež se speciálními potřebami. Mým hlavním úkolem bylo zajistit, aby se děti pohybovaly v prostředí, které jim poskytne osobní péči a pozornost. To je vede ke zlepšování sociálních dovedností a povzbuzuje je při učení
Adéla Čepelíková - pečující osoba
Moje jméno je Adéla, a být chůva v dětské skupině pro mě bude nová zkušenost, ke které chovám respekt a odpovědnost. Přestože jsem studovala v oboru poměrně vzdálenějším pedagogice, kolem dětí se pohybuji již od útlého věku a tak mě osud zavál až do Korálků. Doplnila jsem si vzdělání a rozšiřuji tak tým profesionálních chův ve školičce. Ráda pracuji s dětmi pro jejich přímočarost, zaujetí pro věc a autenticitě, přistupuji k nim laskavě a trpělivě. Podílet se na výchově Vašich dětí beru jako velkou dávku důvěry a mám radost, že budu mít možnost být jejich průvodkyní ve této skupině.