Jesle a školka Korálky

Jesle a školka ve výstavbě - plánované otevření srpen 2020.

Dětská skupina Jesle a školka Korálky se bude nacházet v Praze 13 přímo v přízemí Coral Office Parku, budova D. Tato dětská skupina je koncipována jako firemní. I vy můžete oslovit nás a my vašeho zaměstnavatele, aby jsme zarezervovali místo pro Vaše děťátko.

Nová dětská skupina je v přípravách – plánované otevření je 1.8. 2020. Zarezervujte si svoje místo již nyní. Přijímáme děti od 1 roku.

Naší prioritou je vytvořit dětem takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zvládnou odloučení od maminek a tatínků a také podpořit jejich všestranný rozvij. Pro děti je nachystáno množství her a zajímavých aktivit, pomocí kterých budou zábavnou formou poznávat nové věci. I výuka angličtiny bude probíhat hravou formou.

V dětské skupině budou dvě moderně vybavené třídy celkem pro 36 dětí. O děti budou pečovat chůvy s odpovídající kvalifikací a laskavým přístupem. Každá chůva se bude starat maximálně o 6 dětí, aby bylo zachováno rodinné prostředí, na kterém si velmi zakládáme. Díky dotaci připravujeme zvýhodněné školkovné, které můžete uplatnit jako slevu na dani.

Při výběru vybavení a hraček je sledována především zdravotní nezávadnost, přínos pro rozvoj dětí a v neposlední řadě je výběr ovlivněn znalostí dětské dušičky a dětských přání. Vždyť k čemu by nám byla všechna nej nej, pokud by se tam dětem nelíbilo?

Dětem bude připravován zdravý jídelníček, těšíme se na společné akce pro rodiny s dětmi, hodiny angličtiny a další aktivity přizpůsobené věku a prostředí.

Prázdninová školka zdarma

A jeden bonus pro zájemce!!! Již v srpnu můžete využít školku, a to zdarma! Prázdninová školka tak bude ideální příležitost pro děti seznámit se s novým prostředím, novými kamarády, ale hlavně projít si adaptačním obdobím ještě před začátkem školního roku. Bližší informace níže v galerii.

 

Hledáme pečující osoby/chůvy/učitelky

Do těchto dětských skupin v Praze Nových Butovicích hledáme pečující osoby. Nástup dle dohody, nejdříve červenec/srpen 2020.

Jsme provozovatelem již několika školiček, spolupracujeme a podporujeme při realizaci nových. Práce v menším týmu lidí a hlavně s dětmi od 1 roku do 6 let.

POŽADUJEME:
– vzdělání – pedagogické, zdravotní, sociální nebo kurz chůvy
– proaktivnost, samostatnost, respektující přístup
– praxe s dětmi výhodou

– angličtina na základní komunikativní úrovni (předání dětí)

NABÍZÍME:
– zázemí rozvíjející se společnosti
– možnost dalšího vzdělávání v oboru
– spolupráce na vytvoření konceptu školky
– práce na HPP/ČPP/DPP/DPČ
ŽIVOTOPISY A KRÁTKÉ MOTIVAČNÍ DOPISY POSÍLEJTE NA NÍŽE UVEDENÝ EMAIL.

Kde nás najdete

Coral Office Park
budova D
Bucharova 1314/8
Praha 13

Kontaktní osoba

Ing. Martina Tesaříková
tesarikova.m@email.cz
775 020 396

O vaše děti se starají

Ing. Kateřina Šeferová - ředitelka
Vystudovala jsem vysokou školu ekonomickou, ale zájem o rozvoj dětí mě přivedl až sem do Korálků. Mám ráda dětský smích a těší mě vytvářet prostředí, ve kterém se děti cítí šťastné a spokojené a mohou se rozvíjet. Mojí snahou je vést děti k samostatnosti a sebedůvěře. Mám dvě již dospělé děti, na které mohu být pyšná. A protože mám zkušenosti, které dál rozvíjím a doplňuji o poznatky z oblasti psychologie a psychomotorického vývoje, tak se snažím toto vše předávat dál a pomáhat tak rodičům s malými dětmi při jejich výchově a rozvoji.