Jesle Kids Way Horní Jirčany

Ukazujeme dětem správný směr. Školička nedaleko Prahy s angličtinou.

Dětská skupina Kids Way se nachází v Horních Jirčanech v blízkosti Prahy v rodinném domě s rozlehlou zahradou s herními prvky. Školička je zaměřena na respektující přístup, rodinný charakter a časté dětské výlety.

Hravá atmosféra, krásné prostředí a moderní výukové aktivity zaručí, že Vaše děti u nás budou spokojené.

Přijímáme děti od 1 roku . Děti podporujeme ve smyslovém vnímání a chystáme pro ně různé, netradiční, zajímavé aktivity. Ve školce vyučujeme pravidelně angličtinu hravou formou. Metodické vedené bloky činnosti a her zaměřené na zpívání, divadla a rozmanitých kreativních činnosti.

Přihlášku a ceník služeb naleznete zde.

  • Rozvíjení tvořivosti, fantazie, samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráce hravou a poutavou formou.
  • Každodenní výuka angličtiny, cvičení, kroužky a pomůckami z Montessori pedagogiky.
  • Rodinné a bezpečné prostředí s rozlehlou zahradou  a velkým množstvím hracích a vzdělávacích prvků.
  • Zdravá a pestrá strava po celý den.
  • Možnost výběru docházky do školky, individuální přístup k dětem. Spolupráce s odborníky z oboru dětské psychologie a logopedie.

Kde nás najdete

Budějovická 703
Horní Jirčany

Kontaktní osoba

Lucie Maturová
info@kidsway.cz
777 272 296

Facebook

O vaše děti se starají

Lucie, ředitelka a pečující osoba
Na jeslích Kids Way se mi nejvíce líbí jejich rodinný a vesnický styl a to, že má osobitou historii. Oceňuji velice to, že mohu dětem nabídnout osobní přístup. Na práci s dětmi mě nejvíce baví, že každý den je malým překvapením. Na dětech obdivuji, co vše dokáží v tak krátkém čase zvládnout. Práce je to krásná, protože děti jsou to nejúžasnější, co nás dospělé v životě potkává. Jsou bezprostřední, přirozené a spontánní. Je nádherné pozorovat pokroky, které děti udělají, a já jsem šťastná za tuto příležitost být přitom.
Jana, pečující osoba
Jsem mámou dospělého syna a už při něm jsem si uvědomovala, že mě baví pozorovat dětské vidění světa. Jejich opravdovost a přirozené umění být tady a teď. Dovolují tak ponor do lidské psychiky, kdy vše začíná v dětství. Tím se děti staly mojí inspirací i cestou k uvědomování si sebe sama. To vše mě dovedlo k hlídání dětí v domácím prostředí a nakonec i v prostředí školkovém.