Jesle Jiřičky Horní Jirčany

Ukazujeme dětem správný směr. Jsme školička nedaleko Prahy. Vedeme kroužek angličtiny pro nejmenší, pravidelně cvičíme jógu, uplatňujeme pedagogiku s prvky montessori, pořádáme pravidelné akce, jak s dětmi, tak i s rodiči. Těší nás Váš zájem o naši školku, ale na příští školní rok máme PLNO! Umožňujeme zápis na pořadník, určitě nás kontaktujte.

Dětská skupina Jiřičky se nachází v Horních Jirčanech v blízkosti Prahy v rodinném domě s rozlehlou zahradou s herními prvky. Školička je zaměřena na respektující přístup a rodinný charakter. Kapacita zařízení je 18 dětí. Zápis dětí probíhá po celý rok až do naplnění kapacity.

Hravá atmosféra, krásné prostředí a moderní výukové aktivity zaručí, že Vaše děti u nás budou spokojené.

Přijímáme děti od 1 roku do 6 let. Děti podporujeme ve smyslovém vnímání a chystáme pro ně různé, netradiční, zajímavé aktivity. Ve školičce vyučujeme pravidelně angličtinu hravou formou. Nově jsme se zaměřili na činnosti a hry spojené s hudbou i zpíváním.

Neustále pracujeme na modernizaci vybavení školičky – nové vybavení, montessori pomůcky, nová výmalba prostor, vylepšení zahrádky.. Neustále aktualizujeme a zlepšujeme výchovné a didaktické postupy, doplňujeme náš tým o odborníky z oboru předškolní pedagogiky i profesionály s praxí s nejmenšími děti. Pečující osoby se neustále vzdělávají v oboru s nadšením pro práci s dětmi.

Naší prioritou je na jedné straně vytvořit dětem takové prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně a zvládnou odloučení od maminek a tatínků, a na druhé straně podpořit jejich všestranný rozvoj.

Našimi cíli při poskytování péče o děti jsou tyto oblasti:

  • Rozvíjení tvořivosti, fantazie, samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráce hravou a poutavou formou.
  • Pravidelná výuka angličtiny, cvičení, hudební výchova a práce s pomůckami z Montessori pedagogiky.
  • Rodinné a bezpečné prostředí s rozlehlou zahradou, velkým množstvím hracích a vzdělávacích prvků.
  • Zdravá a pestrá strava po celý den.
  • Možnost výběru docházky do školičky 2 – 5 dnů v týdnu, individuální přístup k dětem.
  • Na maximálně 6 dětí připadá 1 pečující osoba.
  • Adaptační týden zdarma při nástupu
  • Spolupráce s rodiči

Osobní prohlídka školky/rezervace místa

Pokud stále váháte a nevíte, zda se pro naše Jiřičky rozhodnout, tak se určitě přijďte k nám podívat. Stačí si pouze domluvit schůzku! Čeká vás prohlídka prostor, seznámení s tetami a představení naší koncepce práce s dětmi. Děti si mezitím mohou hrát a dát tak najevo, zda se jim u nás líbí.

Pokud Vás naše Jesle Jiřičky zaujaly, tak můžete vyplnit přihlášku. Potom ji stačí naskenovat a zaslat na náš email, a my Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoli dotazů můžete volat paní ředitelce na tel. číslo 777 272 296 nebo psát na e-mail: jiricky@jesleskolky.cz

Financování

Jesle Jiřičky jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. Cílem projektů je pomoci rodičům malých dětí se zapojením na trh práce.

Jesle Jiřičky (reg. číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0017018): otevřena 23.12.2019

 

Kde nás najdete

Budějovická 703
Horní Jirčany

Kontaktní osoba

Mgr. Barbora Doležalová

ředitelka

jiricky@jesleskolky.cz
777 272 296

Facebook

O vaše děti se starají

Adéla Šifaldová - pečující osoba
Jsem studentka obchodní školy a práce s dětmi mě moc baví, je to něco, co mě naplňuje a je krásné vidět, jak děti dělají pokroky. Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení školní docházky. Praxi mám také z dětské Montessori skupiny a příležitostně hlídám děti v rodinách. Mám zkušenosti s trénováním sportovního aerobiku holčiček ve věku 4 - 12ti let. Zajímám se o módu, cestování a sport.
Denisa Fišerová - pečující osoba
Pracovat s dětmi, starat se o ně a podílet se na jejich vývoji je něco krásného. Proto jsem vystudovala pedagogickou školu, abych toho všeho mohla být součástí. Má praxe či zaměstnání na různých pracovištích s dětmi byla úžasná v tom, že všude jsou vždy rozdílné děti, ať už chováním, věkem či zdravím. Díky každému z nich získávám nové zkušenosti či nové nápady. Odměnou je pro mě kouzelný úsměv, krásná rozzářená, vykulená dětská očíčka a upřímná dětská radost.
Alena Dudíková - hospodářka, pečující osoba
K tomu, abych se stala chůvou mě motivovaly mé děti. Vždy jsem s nimi ráda trávila volný čas a stále se jim věnuji. Předávala jsem jim dovednosti formou hry. Věřím, že praxe s nimi bude přínosem v Jiřičkách a načerpám nové zkušenosti od mých zkušených kolegyň. Práce s dětmi je pro mě zodpovědnost a zároveň zábava.
Iveta Mack Pánková - pečující osoba
Jsem teta, která má zkušenosti s péčí o děti jak v rodinách tak v dětských skupinách. V kolektivu dětí jsem pracovala vždy s principy Montessori pedagogiky, které i nadále budu využívat i v Jiřičkách. Svoji práci, která je mým posláním, ráda doplňuji o dlouhé procházky do přírody v doprovodu svých pejsků a mám velice ráda cestování.
Mgr. Barbora Doležalová - ředitelka dětské skupiny
Děti jsou pro mě hnacím motorem. Učí mě trpělivostí a mít jiný pohled na svět. Potřebují otevřenou náruč, obětí, naslouchat, respektovat, zároveň režim a pravidla, která jim dodávají pocit jistoty. Sama jsem vystudovala speciální pedagogiku, mám státnice z logopedie, desetiletou praxi jako pedagog, je mi blízký program Začít spolu - kde se děti učí samostatně myslet a kde je chyba přirozenou součástí. Největší praxí jsou pro mě mé dvě dcery, které se snažím vychovávat jako „parťáky“. Stále si rozšiřuji obzory, vzdělávání vnímám jako celoživotní. Ráda sednu ke knize i na kolo, tvořím, poznávám nová místa, trávím čas s rodinou a s přáteli. Na závěr: Občas se koukněme na svět dětskýma očima…