Jesle Jiřičky Horní Jirčany

Ukazujeme dětem správný směr. Školička nedaleko Prahy s angličtinou.

Dětská skupina Jiřičky se nachází v Horních Jirčanech v blízkosti Prahy v rodinném domě s rozlehlou zahradou s herními prvky. Školička je zaměřena na respektující přístup a rodinný charakter. Kapacita zařízení je 18 dětí. Zápis dětí probíhá po celý rok.

Hravá atmosféra, krásné prostředí a moderní výukové aktivity zaručí, že Vaše děti u nás budou spokojené.

Přijímáme děti od 1 roku do 6 let. Děti podporujeme ve smyslovém vnímání a chystáme pro ně různé, netradiční, zajímavé aktivity. Ve školičce vyučujeme pravidelně angličtinu hravou formou. Nově jsme se zaměřili na činnosti a hry spojené s hudbou i zpíváním.

V současnosti pracujeme na modernizaci vybavení školičky – nové vybavení, montessori pomůcky, nová výmalba prostor. Neustále aktualizujeme a zlepšujeme výchovné a didaktické postupy, doplňujeme náš tým o odborníky z oboru předškolní pedagogiky i profesionály s praxí s nejmenšími děti. Pečující osoby se neustále vzdělávají v oboru s nadšením pro práci s dětmi.

Naší prioritou je na jedné straně vytvořit dětem takové prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně a zvládnou odloučení od maminek a tatínků, a na druhé straně podpořit jejich všestranný rozvoj

Snížili jsme školné od 1.11.2020 – NOVÝ ceník služeb naleznete zde.

Našimi cíli při poskytování péče o děti jsou tyto oblasti:

  • Rozvíjení tvořivosti, fantazie, samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráce hravou a poutavou formou.
  • Pravidelná výuka angličtiny, cvičení, hudební výchova a práce s pomůckami z Montessori pedagogiky.
  • Rodinné a bezpečné prostředí s rozlehlou zahradou, velkým množstvím hracích a vzdělávacích prvků.
  • Zdravá a pestrá strava po celý den.
  • Možnost výběru docházky do školičky 2 – 5 dnů v týdnu, individuální přístup k dětem.
  • Na maximálně 6 dětí připadá 1 pečující osoba.
  • Adaptační týden zdarma při nástupu

Osobní prohlídka školky/rezervace místa

Pokud stále váháte a nevíte, zda se pro naše Jiřičky rozhodnout, tak se určitě přijďte k nám podívat. Stačí si pouze domluvit schůzku! Čeká vás prohlídka prostor, seznámení s tetami a představení naší koncepce práce s dětmi. Děti si mezitím mohou hrát a dát tak najevo, zda se jim u nás líbí.

Pokud Vás naše Jesle Jiřičky zaujaly, tak můžete vyplnit přihlášku. Potom ji stačí naskenovat a zaslat na náš email, a my Vás budeme kontaktovat. V případě jakýchkoli dotazů můžete volat paní ředitelce na tel. číslo 777 272 296 nebo psát na e-mail: jiricky@jesleskolky.cz

Hledáme pečující osobu/chůvu/učitelku

Do této dětské skupiny hledáme pečující osoby. Nástup únor/březen 2021.

Jsme provozovatelem již několika školiček, spolupracujeme a podporujeme při realizaci nových. Práce v menším týmu lidí a hlavně s dětmi od 1 roku do 6 let.

POŽADUJEME:
– vzdělání – pedagogické, zdravotní, sociální nebo kurz chůvy
– proaktivnost, samostatnost, respektující přístup
– praxe s dětmi výhodou
NABÍZÍME:
– zázemí rozvíjející se společnosti
– možnost dalšího vzdělávání v oboru
– spolupráce na vytvoření konceptu školky
– práce na HPP/ČPP/DPP/DPČ
ŽIVOTOPIS A KRÁTKÝ MOTIVAČNÍ DOPIS POSÍLEJTE NA NÍŽE UVEDENÝ EMAIL.

 

Financování

Jesle Jiřičky jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. Cílem projektů je pomoci rodičům malých dětí se zapojením na trh práce.

Jesle Jiřičky (reg. číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0017018): otevřena 23.12.2019

 

Kde nás najdete

Budějovická 703
Horní Jirčany

Kontaktní osoba

Ing. Dana Jelínková
jiricky@jesleskolky.cz
777 272 296

Facebook

O vaše děti se starají

Lucie Fabiánová - pečující osoba
Fascinuje mě dětské prožívání. Je pozoruhodné, jak jsou děti autentické, tvořivé a zvídavé. Jejich zájem o okolní svět je až nakažlivý. Je krásné dovolit si vidět svět dětskýma očima. Najednou je pozoruhodný, plný barev a života. Neustále se v něm něco děje. Je pro mě odměnou být průvodkyní dětí na jejich cestě. Podporovat je v tom, aby jiskřičky v jejich očích stále zářily. Zkoumat, tvořit, zpívat, hrát si, ... a hlavně - mít radost a lásku v srdci.
Denisa Fišerová - pečující osoba
Pracovat s dětmi, starat se o ně a podílet se na jejich vývoji je něco krásného. Proto jsem vystudovala pedagogickou školu, abych toho všeho mohla být součástí. Má praxe či zaměstnání na různých pracovištích s dětmi byla úžasná v tom, že všude jsou vždy rozdílné děti, ať už chováním, věkem či zdravím. Díky každému z nich získávám nové zkušenosti či nové nápady. Odměnou je pro mě kouzelný úsměv, krásná rozzářená, vykulená dětská očíčka a upřímná dětská radost.
Dana Talová - pečující osoba
Jsem maminkou dvou holčiček a už od mládí působím mezi dětmi jako průvodce, chůva a lektorka. Práce s dětmi a tvoření s nimi je mým velkým koníčkem. Baví mne poznávat a přijímat nové výzvy, věnuji se ruční práci, péči o zahrádku, focení a cestování. Stále doplňuji své vzdělání a mám praxi v Montessori dětské skupině.
Alena Dudíková - hospodářka, pečující osoba
K tomu, abych se stala chůvou mě motivovaly mé děti. Vždy jsem s nimi ráda trávila volný čas a stále se jim věnuji. Předávala jsem jim dovednosti formou hry. Věřím, že praxe s nimi bude přínosem v Jiřičkách a načerpám nové zkušenosti od mých zkušených kolegyň. Práce s dětmi je pro mě zodpovědnost a zároveň zábava.
Michaela Křížová - pečující osoba
Už při výběru střední školy jsem věděla, že bych chtěla pracovat s dětmi, a proto jsem si vybrala střední školu s oborem sociální činnost. Během praxí jsem si vyzkoušela práci s dětmi v mateřské škole nebo na základní škole jako asistent pedagoga. Po úspěšně složené maturitní zkoušce se mi naskytla možnost pracovat jako teta v jesličkách, a tak jsem neváhala. Práce s dětmi mě baví a hlavně naplňuje, ráda vidím ty upřímné dětské úsměvy a radosti z maličkostí. I nadále bych se chtěla vzdělávat v různých směrech ohledně práce s dětmi, abych je mohla něčemu novému naučit.
Ing. Dana Jelínková - koordinátorka/ředitelka
Naším cílem je poskytnout dětem ve školce rodinnou a pohodovou atmosféru, ve které se budou cítit bezpečně. Chceme vytvářet podnětné, motivující prostředí, kde se budou děti rády učit, poznávat nové věci a smát se :-) Sama jsem maminkou tří dětí a proto vím, jak je důležitá komunikace s rodiči, individuální a lidský přístup. To vše u nás najdete.